Connect with us

Політика

Зеленського — у відставку! Українців закликають підписати нову петицію

Політтехнолог Віктор Уколов створив на сайті президента петицію за відставку Володимира Зеленського з посади президента України.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

«Ми, що підписалися нижче, закликаємо президента Володимира Зеленського виконати свою передвиборчу обіцянку і ПОДАТИ У ВІДСТАВКУ з посади Президента України через порушення Закону!
18 квітня 2019 року у програмі «Право на владу» кандидат у Президенти Володимир Зеленський пообіцяв подати у відставку, якщо порушить Закон.

Цим він обнадіяв і здобув підтримку 73% виборців у другому турі, який пройшов лише через 4 дні після тієї заяви.
7 липня 2020 року президент Володимир Зеленський признався, що не задекларував 5,1 млн грн доходів від погашення ОВДП і цим порушив Закон «Про запобігання корупції.

Звертаємося до пана Президента із закликом дотримувати слова і подати у відставку, або визнати, що за 4 дні до другого туру 18 квітня 2020 року він збрехав своїм виборцям.

Володимир Олександрович неодноразово підкреслював, що відрізняється від старих політиків. Ми хочемо побачити підтвердження цим гучним заявам.

ЯКЩО ПООБІЦЯВ — ТО ІДИ!», — навів у дописі текст петиції Уколов.

Він також попросив контролювати, чи зареєструють петицію на сайті, а у випадку репосту його допису, ставити хештег #ЯКЩО_ПООБІЦЯВ_ТО_ІДИ!

Continue Reading
You may also like...
Click to comment
To Top