Зеленський в Омані пообіцяв запустити воду в окупований Крим, — ЗМІ

Після відставки Богдана почала просочуватися інформація про таємні домовленості Зеленського у Омані.

Про це пише ТК Путч

Виявляється саме там президент пообіцяв відкрити водопостачання Криму, але, повернувшись до Києва, все не наважувався цього зробити. Роздратований Путін демонстративно відмовився зустрічатись із Зеленським у Ізраїлі до виконання цієї умови.

Тепер Арахамія та інші керівники фракції СН качають громадську думку про ідею відкриття північно-кримського каналу. Одночасно запущена дезінформаційна кампанія про страшні загрози підтоплень на Херсонщині, де нібито існує надлишок вологи.

Нагадаємо, що подібні сепаратні ідеї від Зеленського та його фракції у парламенті – як мінімум, мають стати підставою для відкриття СБУ кримінального провадження за ст.111 КК України «Державна зрада» — надання допомоги ворогові у підривній роботі.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

t.me/ovision16