Зеленський розповів про план «Б» на випадок провалу переговорів у Парижі

Президент Володимир Зеленський запевнив, що у нього є запасний план на випадок провалу переговорів з Росією у нормандському форматі

Про це він заявив в інтерв’ю Der Spiegel, Le Monde, Time і Gazera Wyborcza, відповідаючи на запитання з приводу своїх дій, якщо Кремль буде блокувати пропозиції української сторони.

При цьому, у чому саме полягає його запасний варіант, Зеленський не уточнив.

«Я не хочу говорити зараз про мій план «Б». Тому він і називається планом «Б», що я вірю у план «А». Але він існує, звичайно. І одну річ, яку я хотів би уточнити: мій план «Б» не у тому, щоб все залишилося так, як зараз», — сказав президент.

На 9 грудня в Парижі запланований саміт лідерів нормандської четвірки: України, Німеччини, Франції та Росії.

  • Раніше президент України Володимир Зеленський заявив, що місцеві вибори в окремих районах Донецької і Луганської областей можна проводити лише за українським законодавством після деокупації.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

t.me/ovision16