Connect with us

Політика

«Заперечувала вторгення РФ»: екс-дружина Мураєва стане заступником очільника Харківської ОДА

Мер Харкова Геннадій Кернес лобіює призначення на посаду першо заступника голови Харківської ОДА Валерію Мураєву — для розширення власного впливу і досягнення певних політичних цілей.

Як повідомляє Дело, такі дії можуть дестабілізувати ситуацію в області, передає Цензор.НЕТ.

За словами видання, «депутатка Харківської облради і одна з лідерів проросійської партії «Наші» Валерія Мураєва відома як колишня дружина ексрегіонала і одного з головних апологетів «русского мира» в Україні Євгена Мураєва — формального власника кількох проросійських ЗМІ, зокрема телеканалу «Наш». Він називає Революцію Гідності в Україні «державним переворотом», заперечує військове вторгнення Росії в нашу країну та окупацію частини території, виступаючи проти зближення з НАТО».

Видання, зазначає, що, попри розлучення з чоловіком, Валерія Мураєва залишилася з ним в одному політичному човні під назвою «Наші» і підтримала розставання з ОПЗЖ. У соціальних мережах Валерія Мураєва не приховує своїх проросійських поглядів.

Кернес уже висував Мураєву в перші заступники голови облради в лютому цього року, однак не знайшлося більшості голосів за її призначення. Сама Валерія Мураєва також не приховує своїх симпатій до мера Харкова.

«Всі, хто відвідують мою сторінку, знають, що я безумовний симпатик Геннадія Адольфовича Кернеса», — цитує Мураєву Дело.

Як пише видання, у вигляді пані Мураєвої харківський градоначальник намагається завести в адміністрацію свого «троянського коня». Валерія Мураєва не тільки допоможе Кернесу контролювати процеси в області, а й мусить зробити все, щоб Кернес без зайвих перешкод став знову мером, а його політичний блок домінував і в місті, і в області.

«Така ситуація — тільки перший дзвіночок зростаючої дестабілізації ситуації в регіоні. Харківська область занурюється в безодню політичних протистоянь, мітингів і протестів: патріотичні сили, безсумнівно, будуть намагатися перешкодити проросійському реваншу, а винуватцем дестабілізації ситуації вважатимуть Президента Зеленського і центральну владу», — пише видання.

Нагадаємо, що біля Харківської облдержадміністрації відбувся мітинг представників націоналістичних організацій «Фрайкора», «Спілки ветеранів АТО», партій «Правий сектор» і «Національний корпус», які протестували проти призначення на посаду заступника голови облдержадміністрації Валерії Мураєвої.

Як уже повідомляли ЗМІ, глава ХОДА Олексій Кучер планує призначити на посаду свого заступника Валерію Мураєву

Continue Reading
You may also like...
Click to comment
To Top