Володимир «Оманський» засекретив поїздку, щоб прикрити зустріч із небажаними для України людьми

Всі інформація по поїздці президента Зеленського до Оману — засекречена. За чий кошт літав, з ким зусрічався, про що йшлося на таємних перемовинах — все під грифом.

Тепер вже можно сміливо говорити, що то була не приватна відпуска, а захід із прикриття зустрічі Зеленського з якимось небажаними для українців людьми.

Українське суспільство має вимагати від президента та сбу оприлюднення подробиць цієї ганебної акції.

Володимир оманський вже показав, що він та його команда поняття зеленого не мають, як керувати державою і записи прем’єра Гончарука тому яскраве підтвердження, а отже будь-які таємні домовленості Зеленського, особливо з росіянами, несуть загрозу національній безпеці.

Мирослав Гай

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

t.me/ovision16