Connect with us

Політика

Вбивство Шеремета: у підозрюваної військової медсестри виявилося залізне алібі

В однієї з підозрюваних у вбивстві журналіста Павла Шеремета військової медсестри Яни Дугар виявилося алібі.

Під час вбивства дівчина нібито перебувала у зоні АТО і виконувала обов’язки операційної сестри. Інформацію про це на своїй сторінці у Facebook розмістив лідер партії «Братство» Дмитро Корчинський

Він також прикріпив довідку підозрюваної «про безпосередню участь в антитерористичній операції, її проведенні і захисті незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України».

«Підозра медсестрі 66-го військового мобільного госпіталю та бойовій медикині 25-ї бригади ДШВ Яні Дугар сфабрикована! У довідці з АТО чітко видно, що Яна перебувала з 3 червня 2016 по 26 вересня 2016 року у зоні АТО. У 66-му мобільному госпіталі, який є закритою військовою частиною у Покровську, виконуючи обов’язки операційної медсестри! Шеремета вбили 20 липня 2016», – написав Корчинський.

Як писав OBOZREVATEL, слідство вважає, що ймовірно, саме Яна Дугар проводила розвідку біля будинку журналіста напередодні вбивства.

Як повідомляє Канал 24, вона медикиня за освітою, молодший сержант. Медична сестра одного з парашутно-десантних батальйонів 25-ї окремої повітряно-десантної бригади ДШВ ЗС України. Кавалер ордена «За мужність» III ступеня. Відзначена нагрудним знаком «За зразкову службу», медаллю «За оборону Авдіївки», відзнакою «За врятовані життя», медаллю «За збережені життя», нагрудним знаком «Знак пошани» від Міністра оборони.

Народилася біля Кременчука, згодом навчалася на медика у Полтаві. На службу у Збройні сили потрапила через Старосамбірський військкомат. Кар’єру бойової військової медикині почала санітаркою 66-го військового мобільного госпіталю.

Continue Reading
You may also like...
Click to comment
To Top