Connect with us

Політика

Усі справи, які відкриті проти Порошенка, пов’язані із захистом суверенітету України

Кримінальні провадження, які за сприяння поплічників Віктора Януковича порушені керівництвом ДБР, практично звільненим з посад, не мають жодних правових перспектив.

Про це лідер «Європейської Солідарності», п’ятий президент України Петро Порошенко заявив в інтерв’ю журналісту Сергію Лойку для Радіо Свобода.

Він також звернув увагу на те, що усі ці провадження дивним чином стосуються подій, пов’язаних із захистом суверенітету держави – і у військовому плані, і в дипломатичному, і в економічному. За всім цим, переконаний Петро Порошенко, чітко проявляються інтереси Кремля.

«З одного боку, російський лідер їде до Парижа, де говорить про необхідність імплементації Мінських домовленостей. З іншого боку, через свої агентурні можливості, які реалізуються через представників команди Януковича, котрі довгий час перебували під крильцем Росії, яка їх прикривала, Росія щодня реалізує свої помисли. У тому числі й через свої зв’язки із, я сподіваюсь, вже колишнім керівництвом Державного бюро розслідувань. Яке відповідно до вимог закону було днями звільнене і – я переконаний – нестиме відповідальність за той «бєспрєдєл», який вони тут влаштували», – зазначив Петро Порошенко.

«Якщо ви візьмете перелік кримінальних справ, які з точки зору закону абсолютно безперспективні, але порушувались виключно заради піару «як по команді» із Кремля, то побачите, що вони намагалися притягнути мене до відповідальності й за дії України щодо деблокування Керченської протоки, попри рішення Гамбурзького трибуналу. І за наказ перейти у контрнаступ у червні 2014 року. І за підписання Мінських угод як реалізацію мирного плану Президента Порошенка. І за націоналізацію ПриватБанку, який до того виступав насосом для дестабілізації банківської системи України», – перерахував Петро Порошенко.

Порошенко заявив, що залишилось ще тільки порушити кримінальну справу проти нього за створення в Україні автокефальної церкви, і це буде повний комплект.

«Нічого у них не вийде. І реакція в Україні, і світова реакція є найкращим цьому свідченням», – переконаний Петро Порошенко.

Continue Reading
You may also like...
Click to comment
To Top