У Порошенка відреагували на перемовини Зеленського в Омані: «Патрушев — найпотужніший силовик РФ»

Таємні переговори президента Володимира Зеленського з керівником російського Радбезу Миколою Патрушевим тягнуть на державну зраду

Про це народний депутат від фракції “Європейська солідарність” Вікторія Сюмар написала на своїй сторінці у Facebook.

“Патрушев — це не просто рядовий секретар РНБО. Він — це КДБ . Все життя. Як і Путін. Патрушев очолив ФСБ Росії влітку 1999 року, а вже в грудні 1999 в Москві підірвали будинки, звинуватили чеченців, розв’язали «маленьку війну» і зробили Путіна Президентом”, — пише Сюмар.

За її словами, саме тому в Росії називають Патрушева ледь не куратором Путіна по лінії КДБ.

“Його впливи — колосальні. І він точно найпотужніший силовик РФ. Утаємничені переговори під соусом чи то приватного візиту за версією ОПУ, чи то робочого, але чомусь з поверненням на літаку, яким користувався Патрушев, цілком тягнуть на державну зраду”, — додала нардеп.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

t.me/ovision16