Таке враження, ніби Зеленський намагається відбілити Росію від участі у війні на Донбасі

Олег Жданов зазначив, спілкуючись з журналістами видання «Донецкие новости», що в зведеннях прес-центру штабу ООС повідомляється про обстріл, які здійснюють російські окупаційні війська.

При цьому військовий експерт звертає увагу на риторику Володимира Зеленського — президент намагається взагалі не вимовляти слів «війна» і «російська агресія». Іншими словами, він публічно не визнає Росію агресором.

В результаті виникає серйозний дисонанс, в тому числі, і юридичний. Створюється враження, ніби Зеленський намагається відбілити Росію як учасницю конфлікту на Донбасі. Він підтримує ідею, що їх там немає », просуваючи, по суті, кремлівський тезу. Виходить, що на Донбасі Україна воює не зрозумій з ким.

Так, Зеленський іноді говорив про якісь «іноземних військах», в тому числі, і на зустрічі лідерів країн «нормандської четвірки» в Парижі. Однак ніякої конкретики від нього ніхто так і не почув. Що це за «іноземні війська», скільки їх, і так далі. У підсумку все відкочується в площину внутрішнього конфлікту.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

t.me/ovision16