«Слуга народу» Бужанський назвав Степана Бандеру «польським терористом»

Народний депутат від “Слуги народу” з Дніпра Максим Бужанський вкотре показав свої антиукраїнські погляди на своєму телеграм-каналі.

Нардеп назвав Степана Бандеру польським терористом, а українських націоналістів порівняв з польською владою 30-років минулого століття.

“У цей день, 13 січня 1936 року, польський терорист Степан Бандера отримав свій перший довічний термін. Але, що цікаво, в ході судових слухань покійний Степан і його колеги навідріз відмовилися виступати польською мовою, протестуючи таким чином проти етнічної політики Польщі кінця 20-х-30-х років минулого століття”, – пише Бужанський і додає, що в цьому він Бандеру розуміє.

Бужанський підсумовує: дивно спостерігати, як частина сучасних українських націоналістів або осіб, які себе ними називають чи вважають себе послідовниками Бандери, копіюють в гуманітарних і мовних, в тому числі, питаннях, політику тієї самої Польщі 30-х.

“Труси або хрестик, щось одне тут зайве”, – завершив свій допис “слуга народу”.

макс бужанський

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

t.me/ovision16