Connect with us

Політика

Слідчі ДБР тікають від адвоката Порошенка, щоб не отримати повістки до суду

14 січня адвокат Петра Порошенка Ігор Головань заявив про те, що слідчі Державного бюро розслідувань уникають його з метою уникнути вручення повісток до суду

Про це адвокат Петра Порошенка повідомив у Facebook.

«Слідчі ДБР Сергєєва, Роженко, Гульченко, Осетрова продовжують переховуватися, а тому мені не вдалося особисто вручити їм повістки про виклик до суду», — заявив Головань.

«Слідчим явно не подобається перспектива відповідати на питання про те, звідки багаторічний друг керівника президентського офісу отримує докладну інформацію про їх діяльність у “справі моряків”, — додав адвокат.

Ігор Головань вважає, що якщо витік інформації до Портнова відбувся не від слідчих, то від їх безпосереднього керівництва.

«На днях у Єдиному державному реєстрі судових рішень буквально на добу “засвітилися” ухвали Печерського суду, якими все тим же Сергєєвій, Роженку, Гульченку та іншим слідчим групи надано можливість вилучити копії таємних документів, зокрема, “ розвідувальні донесення Головного управління розвідки Міністерства оборони України стосовно діяльності військ (сил) збройних сил РФ та прикордонної служби ФСБ РФ», — інформує адвокат, додаючи, що наразі у реєстрі тих ухвал не знайдете, вони незаконно приховані від українського суспільства.

Click to comment
To Top