Слідчі ДБР тікають від адвоката Порошенка, щоб не отримати повістки до суду

14 січня адвокат Петра Порошенка Ігор Головань заявив про те, що слідчі Державного бюро розслідувань уникають його з метою уникнути вручення повісток до суду

Про це адвокат Петра Порошенка повідомив у Facebook.

«Слідчі ДБР Сергєєва, Роженко, Гульченко, Осетрова продовжують переховуватися, а тому мені не вдалося особисто вручити їм повістки про виклик до суду», — заявив Головань.

«Слідчим явно не подобається перспектива відповідати на питання про те, звідки багаторічний друг керівника президентського офісу отримує докладну інформацію про їх діяльність у “справі моряків”, — додав адвокат.

Ігор Головань вважає, що якщо витік інформації до Портнова відбувся не від слідчих, то від їх безпосереднього керівництва.

«На днях у Єдиному державному реєстрі судових рішень буквально на добу “засвітилися” ухвали Печерського суду, якими все тим же Сергєєвій, Роженку, Гульченку та іншим слідчим групи надано можливість вилучити копії таємних документів, зокрема, “ розвідувальні донесення Головного управління розвідки Міністерства оборони України стосовно діяльності військ (сил) збройних сил РФ та прикордонної служби ФСБ РФ», — інформує адвокат, додаючи, що наразі у реєстрі тих ухвал не знайдете, вони незаконно приховані від українського суспільства.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

t.me/ovision16