Connect with us

Війна

Штаб ООС: російські окупанти зайшли до Станиці Луганської під виглядом СЦКК

Спільний центр з контролю та координації (СЦКК) зафіксував перебування бойовиків на ділянці розведення сил у Станиці Луганській, що є порушенням мінських угод.

Про це повідомляє пресцентр ООС у Facebook.

Як зазначається, представники збройних формувань були одягнені у камуфляж російського зразка у нарукавних пов’язках з написом «СЦКК-JCCC». Така символіка у складі СЦКК не використовується.

«Представники збройних формувань окремих районів Донецької та Луганської областей України за жодних обставин не можуть знаходитися на ділянках розведення, перебування на яких дозволено тільки офіцерам СЦКК», — йдеться в повідомленні.

Перебування осіб, нібито представників СЦКК, на ділянці розведення порушує Мінські домовленості, що були імплементовані у рамковому рішенні Трьохсторонньої контактної групи про розведення сил та засобів.

У штабі наголосили, що у грудні 2017 року офіцери збройних сил РФ в односторонньому порядку припинили свою діяльність у складі СЦКК та покинули Україну. Представників «ЛНР» та «ДНР» у складі СЦКК також немає.

«Вимагаємо в окупаційної адміністрації Російської Федерації в Луганській області прибрати вищезазначених представників збройних формувань з території ділянки розведення», — йдеться в повідомленні.

Раніше в ОБСЄ заявили, що на ділянках розведення сил і засобів на Донбасі бойовики патрулюють територію із пов’язками Спільного центру з контролю та координації, членами якого вони не є.

Click to comment
To Top