Росія почала стягувати танки до кордону з Україною

Росія по залізничних коліях відправляє в сторону України ешелони з танками.

Про це у Facebook повідомила Світлана Журавель, якій надіслав знімки товариш із РФ.

«Фото зроблені в Ростовській області на станції Репна. Два дні поспіль рухаються ешелони з танками в бік Донецька. Офігенне «перемир’я» та «розведення військ», – написала вона в мережі.

Також були опубліковані кадри з танками зі станції Лиха, Ростовська область РФ. За її словами, ешелон йшов у Гуково (Росія) на окуповану Луганщину через Каменськ.

Крім того, вона додала, що росіянин, який надіслав їй фото, бачив, як армія РФ у 2014 знищувала Луганськ.

«Сам бачив як у 2014 році російські вертольоти бомбили Луганськ, а списали це на ЗСУ. Поки російські Ка-52 і Мі-24 хр*начили по Краснодонському району та Луганську, місцевому населенню розповіли, що їх бомбить київська хунта», – зазначила вона.

Танки в Ростовській області

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

t.me/ovision16