У ході переатестації з ГПУ звільнені слідчий у справі Януковича Вадим Приймачок і прокурор у справі «торнадівців» Іван Пузиревський.

Про це на своїй сторінці в фейсбуці написала прессекретарка ексгенпрокурора Юрія Луценка Лариса Сарган, передає Цензор.НЕТ.

«Ну що. Поговоримо про зачистку прокурорів під виглядом «реформи». Бо назвати реформою те, що відбувається в поки що ГПУ останні чотири місяці, назвати важко. Історію про призначення керівником групи прокурорів О.Лукашенка в день підписання підозри трьом «підозрюваним» у вбивстві Шеремета ви вже читали. Призначили 12 грудня — підписав, не будучи в матеріалі (логічно, слідство триває більше трьох років) підозри під погрозою звільнення 12 грудня — був звільнений рівно за тиждень 19 грудня, бо бач, не пройшов «атестацію». Використали і викинули як непотріб?» — написала вона.

«Тепер про не менш цікаві справи за останні п’ять років. Не пройшов «співбесіду» (беру в лапки свідомо) Вадим Приймачок, слідчий у справі Януковича про держзраду, слідчий з всіх кримських справ (військовий напрямок). Саме він оголошував підозри усім чиновникам з РФ та суддям конституційного суду РФ. Саме він разом із кількома іншими прокурорами Військової прокуратури оголошений у розшук рішенням рос.суду, заочно заарештований у РФ за діяльність на користь України. Саме він відповідав за підготовку матеріалів для МЗС у справах проти Росії в міжнародних судах. Саме він особисто готував та формував докази для українського МЗС, аби довести: Росія — агресор.

І що? А його ЗВІЛЬНИЛИ «реформатори!»», — додала Сарган.

«Іван Пузиревський. Другий прокурор у справі «торнадівців», який був у цій справі від початку і до кінця разом із іншим прокурором. І в першій інстанції, і в апеляції ці прокурори довели, що «торнадівці» мають нести покарання за ті злочини, які чинили на території АТО. Хлопці з військової прокуратури витримали всі приниження, обливання сечею і гімном прямо в судових засіданнях. Але довели справи до вироків злочинцям.

І що? Його ЗВІЛЬНИЛИ «реформатори»!» — продовжила вона.

«Що чекає на інших, боюся прогнозувати. Бо є ще одна важлива справа, що слухалася в Оболонському райсуді, і попри на затягування і спроби зриву процесу з боку адвокатів, прокурори довели до вироку — 13 років президенту-втікачу Януковичу.

Зараз руками нових керівників та кураторів справу готують до зливу в апеляції», — акцентувала Сарган.

«Скільки звільнено справжніх фахівців? Багато! Мета? Виставляти на суди тупих виконавців. Схожих ми вже бачили в 2010-2012 роках.

Про це не голосять «активісти» під ГПУ, про це не пишуть грантоїди і не знімають кіна.

Тим часом готують до обміну в терміновому порядку «беркутівців», причетних до розстрілів на Майдані взимку 2014 року. ДУМАЙ.ТЕ!» — резюмувала Сарган.

«Кажуть, два заступники — Касько і Чумак — спробували таки пройти тести на знання про застосування службового коня в роботі прокурорів. То перший здав на 32, а другий — на 10 зі 100 балів. Реформатори», — додала вона.

Справу Януковича про держзраду готують до зливу в апеляції, - Сарган 01