Connect with us

Політика

Президент-малорос Зеленський забув, що в Україні одна державна мова

Володимир Зеленський, перебуваючи в Одеській області, під час виконання своїх конституційних обов’язків на посаді президента на офіційному заході спілкувався з чиновниками іноземною мовою.

Глава Одеської ОДА Куцький і мер Одеси Труханов – аналогічно говорили на офіційному заході на російській. Мабуть для вищих чиновників Одеса вже не Україна і виконувати свої обов’язки державною мовою там не потрібно.

Про це на своїй сторінці в Facebook пише політолог Андрій Смолій.

Він зазначає, і президент, і місцеві чиновники таким чином порушили закон, який говорить, що у нас одна державна мова – українська. Більш того, у нас діє Закон про мову, який «слуги народу» ще не скасували, хоча дуже б цього хотіли. Проблема значно глобальніше. Нинішня влада планомірно перетворює Україну на придаток до «русского міра».

Вони, навіть не прикриваючись, виступають на телебаченні, на офіційних зустрічах, на прийомі виборців – російською. Це називається «білорусизація», коли міністр культури Ткаченко каже про повернення російських серіалів або виробництво продукту російською мовою.

Політолог підкреслює, таким чином влада зневажає мову країни, де вона виконує свої обов’язки, а також втягує Україну в геополітичний вплив агресора. Ми ж повинні зробити все можливе, щоб цього не сталося. Україна буде чинити опір саботажу єдиної державної мови.

Continue Reading
You may also like...
Click to comment
To Top