У Збройних силах України спалахнув скандал через директиву Генштабу та Міноборони про майбутні масові скорочення і звільнення. Їх пов’язали з реформуванням і переходом на структуру армії стандартів НАТО.

Крім того, нововведення передбачають зменшення зарплат для військовослужбовців на кілька тисяч гривень, написав на своїй сторінці у Facebook офіцер ЗСУ Олександр Грамарчук (Гром).

«Хочу привітати майбутніх дембелів! Ви зробили це разом. Своїм мовчанням. Почитайте документи і вдумайтеся, наскільки чітко вас «зробили». Не хочеш на нижчу посаду – відмову в присутності трьох свідків і за борт!» – пояснив він суть скандальної ініціативи.

«Якщо погодишся, то премії тобі трошки накинуть, щоб не викабенювався, але в подальшому не розраховуй на нормальну пенсію, тому що в НАТО пенсій не платять (чув в Офісі президента такі чутки, але це не точно). До речі, грошове забезпечення буде на 5-7 тисяч менше. В НАТО збільшують, а у нас зменшують. Тому пів вареника і зубожіння», – обурено додав захисник України.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

t.me/ovision16