Порошенко вшанував пам’ять воїнів ДАП, а Зеленському вони чужі, як і Україна

Рівно п’ять років тому 16 січня точилася запекла боротьба українських військових у Донецькому аеропорту з російським агресором.

У зв’язку з цим на своїй сторінці у соцмережі Facebook п’ятий президент України та голова фракції «Європейська солідарність» Петро Порошенко написав пост про вшанування пам’яті українських військових.

«Кіборги» вистояли, не вистояв бетон… Нам випала честь жити в один час із справжніми Героями. Історія кіборгів – історія мужності, незламності та боротьби. 242 дні героїчної оборони… Для всіх українців вони стали символом України, яку неможливо перемогти», – написав Порошенко. Окрім того, він висловив переконання, що над Донецьким аеропортом завжди майорітиме український прапор. «Я вірю, що ми повернемо Донецьк. І на відновленій диспетчерській вежі аеропорту завжди майорітиме український прапор», – додав лідер фракції.

Варто зазначити, що 16 грудня Петро та Марина Порошенки взяли участь у благодійній ї акції з метою зборів на заставу Марченку, який за надуманими звинуваченнями перебуває у СІЗО. Протягом трьох днів понад три тисячі активістів зібрали більше мільйона гривень, а решту необхідної суми (а точніше 18,5 млн. грн.) внесла родина Порошенків.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

t.me/ovision16