Connect with us

Політика

Порошенко вимагає терміново скликати РНБО: «Влада перейшла червоні лінії, ми на голці»

Колишній президент української держави, керівник політичної сили «Європейська солідарність» Порошенко Петро Олексійович заявив, що потрібно терміново скликати РНБО України в контексті газових домовленостей з переправлення газу з Російської Федерації в Європу через ГТС України. Політик розповів більш детально про це під час ефіру телеканалу «Україна», про що інформує прес-служба його партії.

Таким чином, Петро Порошенко заявив: «ЄС» вимагає негайно скликати засідання Ради національної безпеки і оборони, а також ввести санкції у відношенні прямих поставок «блакитного палива» з території РФ. Зараз вже відомо про те, що є п’ять компаній, які безпосередньо уклали угоди з російським газовим монополістом «Газпромом». Причому це далеко не комерційні, а виключно угоди політичного характеру».

За словами Петра Олексійовича, всі ці угоди стали результатом проведених таємних переговорів в ході саміту в Парижі в нормандському форматі. Він додав: «Це газова голка. На превеликий жаль, ми можемо сказати, що це є результатом таємних переговорів у Парижі. В даному разі, говориться про те, що влада перейшла всі ті «червоні лінії», про які попереджали українці».

Click to comment
To Top