Порошенко: Кодування сітки українських каналів є непродуманим і працює проти України

П’ятий президент України, лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко закликав українські телеканали від кодування свого сигналу.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

«Кодування сітки українських каналів є непродуманим і працює проти України!

У той час, коли Росія як країна-агресор, порушуючи закон, намагається донести свої фейкові новини, діюча влада полегшує завдання російських пропагандистських сил, кодуючи українські канали», — написав Порошенко.

«Звертаюся до українських телеканалів: зніміть кодування, українці мають знати різні точки зору та самі обирати надійні джерела інформації», — додав він.

Порошенко також закликав українців об’єднатися, щоб захистити телеканал ATR.

«Переконаний, він відновить мовлення в ефірі. Ми не допустимо його закриття! Команда Європейська Солідарність і я особисто стоїмо пліч-о-пліч з журналістським колективом Телеканалу ATR, з кримськотатарським народом, з усіма українцями Криму!» – додав п’ятий президент України.

Крім того Петро Порошенко наголосив, що за потреби залучить всі необхідні політико-правові механізми для поновлення фінансування кримськотатарського телеканалу АТR.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

t.me/ovision16