Connect with us

Політика

Порошенко досі вважають «баригою» і не знають, скільки власних мільйонів він витратив на ЗСУ

Російська пропаганда, а також український олігархічні ЗМІ зробили свою справу, фактично обнулила рейтинг і авторитет президента Порошенко в Україні. Найцікавіше, що ні по одному із звинувачень, якими засипали п’ятого президента, так і не доведено справу до суду.

Про корупцію, в якій звинувачували Порошенко, і зовсім ніхто не говорить. Проте, мережею продовжують поширюватися фейки про те, що Порошенко наживався на війні і тільки збагатився «на крові». Про це у своєму блозі пише історик, журналіст і блогер Павло Бондаренко.

Він зазначає, при цьому більшість українців абсолютно не в курсі, що Порошенко витратив на відновлення системи протиповітряної оборони 500 мільйонів власних коштів і ще близько 300 вколотив на інші придбання: снайперські комплекси, оптику, боєприпаси, бронежилети, автомобілі і навіть польові лазні.

Бондаренко зазначає, у нас звикли вважати, що Порошенко на війні тільки заробляв, а не займався благодійністю. Історія — найважливіша наука в світі.

Тому що це досвід життя народу. Це сума знань, на підставі яких приймаються рішення. У тому числі і на виборах. І, якщо цих знань недостатньо, або вони спотворені — рішення приймаються неправильні.

Click to comment
To Top