Connect with us

Політика

Підозрюваний у вбивстві за українську мову волонтера просив в суді перекладача

Студент педучилища, який побив Бахмутського активіста і волонтера Артема Мірошниченка, яке призвело до смерті останнього, зажадав у суді перекладача з української на російську. Про це повідомила активістка Донецької обласної організації ВО «Свобода» Марія Чашка.

«Покидьок, який вбивав людину, студент педучилища, в суді попросив перекладача з української на російську, а державний адвокат заявила, що вона не розуміє української і щебетала перед суддею про необхідність закритого засідання з обрання запобіжного заходу, так як у покидька чутлива душа. Тому і громадськість видворили із зали суду, а далі, мабуть, уже разом «гаварілі» на зрозумілій мові, тому що обрали запобіжний захід — домашній арешт», – написала вона.

Як інформував ZAXID.NET, 29 листопада в Бахмуті стався резонансний злочин: в результаті нападу двох підлітків важкі травми отримав місцевий волонтер Артем Мірошниченко. Після ряду складних операцій він перебував у реанімації. 5 грудня, ввечері чоловік помер.

Поліцейські затримали підозрюваного протягом доби після нападу. Ним виявився місцевий житель, 2003 року народження. Суд відправив його під домашній арешт. Зараз вирішується питання про притягнення до відповідальності іншого неповнолітнього, 2002 року народження, який в момент скоєння злочину знаходився поруч.

Continue Reading
You may also like...
Click to comment
To Top