Олена Зеленська зізналась, що уявляла себе Елеонорою Рузвельт

Дружина президента України Володимира Зеленського Олена Зеленська заявила, що уявляла себе Елеонорою Рузвельт.

Про це вона розповіла в інтерв’ю “ТСН. Тиждень” 24 листопада.

За словами першої леді, у неї пішло півроку на те, щоб переосмислити себе в новій ролі.

“Я уявляла себе Елеонорою Рузвельт, наприклад. І в мене був свого роду когнітивний дисонанс щодо себе, та й зараз він є. Мені не хочеться бути тією, ким я не є. Кожен день мені доводиться себе вмовляти не нервувати, бути собою. тому що грати, бути такою, якою хоче бачити тебе публіка – це дурість. Адже кожна людина хоче бачити тебе по-різному”, – заявила Зеленська.

Зазначимо, Елеонора Рузвельт – дружина 32-го президента США Франкліна Рузвельта. Брала активну участь в русі за права жінок. У 1933 році вперше в історії США Елеонора Рузвельт провела прес-конференцію, як дружина президента.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

t.me/ovision16