Connect with us

Війна

Окупанти не повертають тіло загиблого офіцера ЦСО СБУ Каплунова

«ДНР» й досі не повернула тіло загиблого співробітника спецпідрозділу Центру спеціальних операцій СБУ. Україна продовжує переговори з представниками так званої «ДНР» для повернення родині тіла загиблого співробітника спецпідрозділу ЦСО СБУ Дмитра Каплунова.

З різних причин кілька разів перемовини зривалися, незважаючи на залучення до них представників авторитетних міжнародних організацій. Українська сторона ще 2 грудня офіційно звернулась через представника Спільного центру з контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування (СЦКК) та СММ ОБСЄ до представників «ДНР» щодо передачі тіла військовослужбовця. Він загинув під час виконання бойового завдання в так званій «сірій зоні».

Наша країна погоджувалася на всі умови, висунуті представниками «ДНР», але тіло Дмитра й досі не повернуто. Наразі переговори тривають і ми віримо, що родина у найближчі дні отримає можливість попрощатися з рідним.
Норми християнської моралі вимагають дотримання її принципів і право гідно поховати воїна, який виконував свій обов’язок.

Прес-центр СБУ

Continue Reading
You may also like...
Click to comment
To Top