Connect with us

Політика

«Можуть п**дюлей получити»: Звіробій відреагувала на інформацію про можливий замах на неї

Ветеран АТО Маруся Звіробій в ефірі програми «ІнфоДень» на «5 каналі» емоційно прокоментувала можливість викрадення її дітей фігурантами у справі вбивства Павла Шеремета.

Відповідний аудіозапис опублікувала Нацполіція під час брифінгу.

«Я тільки «Пуму» впізнала. Знаю її з 2014-го року. І характер її знаю. Мені не сподобалось, коли сказали, що вона «лідер». Нагиркала на чоловіка і це означає, що вона винна? Це брєд якась. Характер – це не показник. Якщо я попереджаю президента, що його можуть підірвати, це ще не означає, що я його хочу підірвати, але мені це «ліплять». Після цього звідки в мене може бути довіра до правоохоронців, їхніх методів і експертиз? Тому я не дуже довіряю всьому, що я побачила і почула».

«Коли дівчата моїх дітей обговорювали… Ну хорошо придумали. Блін, це ж можна п*здюлей одгрібти. Я ж можу дізнатися, міліціонери в нас ж теж свої люди. А може й підробили, я ж не знаю. Нехай розбираються адвокати, поліція. Я зі своїми буду розбиратися, дівчата – зі своїми. Але навіть, якщо цю «Лісу» посадять, я до неї на суд теж прийду її витягувати. Що зробиш? Єдність – вона така».

Continue Reading
You may also like...
Click to comment
To Top