Connect with us

Політика

«Кузня на Рибальскому» продана без порушень, Труба і Портнов мають бути притягнені до відповідальності

Продаж акцій ПрАТ «Завод Кузня на Рибальському» здійснено у відповідності до закону, всі належні податки сплачено.

Про це повідомив у своєму блозі на «УП» повідомив адвокат п’ятого президента України, лідера партії «Європейська Солідарність» Петра Порошенка Ігор Головань.

За його словами, кримінальне провадження має бути негайно закрите, а Труба, Портнов та їхні спільники притягнуті до відповідальності.

Головань повідомив, що Державна податкова служба зробила відповідну перевірку, яка спростовує усі звинувачення ДБР на адресу Порошенка щодо несплати податків під час продажу заводу.

«Поки слідчі ДБР товкли у ступі портновську маячню, Державна податкова служба України провела документальну планову виїзну перевірку про що складено Акт N54/26-15-05-10-02/33549199 від 18.12.2019р», — написав Головань.

«Портнов у своїй наклепницькій заяві не навів жодних фактів. Які податки не сплачено? Скільки не сплачено в гривнях? Що то за злочин, що від нього буцімто отримані доходи, які начебто відмивалися? Відповідей на ці питання у ДБР немає, оскільки провадження порушено за відсутністю події злочину. Саме тому всі ці місяці слідчі ДБР податками навіть не цікавилися, були зайняті виключно незаконним збором та незаконним розповсюдженням конфіденційної інформації, що складає комерційну і банківську таємницю», — зазначив адвокат.

Continue Reading
You may also like...
Click to comment
To Top