Бойовики били по двоповерхових багатоквартирних житлових будинках на вулицях Білоріченською, Косарєва і Вдалою

Бойовики на Донбасі влаштували провокаційний обстріл одного з мікрорайонів в Петровському районі Донецька

Сепаратисти цинічно били по житлових будинках, щоб згодом звинуватити в цьому ВСУ.

У Донецьку бойовики обстріляли житлові будинки одного з мікрорайонів в Петровському районі. Пізніше вони звинуватили в обстрілі підрозділи ООС. Про це повідомили в штабі операції Об’єднаних сил.

Військові зазначили, що після проведеного розслідування із залученням експертів СММ ОБСЄ та Спільного центру з контролю і координації за дотриманням перемир’я на Донбасі (СЦКК) було встановлено, що всі пошкодження двоповерхових багатоквартирних житлових будинків на вулицях Білоріченській, Косарєва і Вдалій утворилися в результаті попадання 23- мм або 30-мм боєприпасів.

У штабі ООС відзначають, що ні відстань, ні профіль висот місцевості, ні технічні характеристики такого озброєння не дозволили б підрозділам Об’єднаних сил обстріляти житлові будинки мирних жителів Петровського району Донецька.

«Налякані окупантами чоловіки і жінки похилого віку, які проживають в цьому мікрорайоні, повідомили команді Місії, що їхні будинки були пошкоджені ще ввечері 20 грудня поточного року», – повідомили військові.

За оцінкою української сторони СЦКК, цей факт свідчить про цілеспрямовані дії окупаційної адміністрації та збройних формувань Російської Федерації щодо подальшого загострення конфлікту..