Про це йдеться в розслідуванні програми “Схеми”.

Журналісти не раз фіксували, що автомобілі, якими користувався Портнов, були на виїзді з офісу Коломойського. Машина охорона, що супроводжує Портнова, записана на компанію, яка входить в структуру неформальної групи “Приват”.

Крім цього, журналістам вдалося зафіксувати, як Портнов не раз приїжджав до дому в селі Козин, під Києвом, на територію, яку називають “дебаркадером “Привату”. Зокрема, Портнова тут бачили близько опівночі на наступний день після його повернення в Україну.

На підставі цього журналісти припустили, що олігарх Коломойський міг забезпечити Портнова автомобілем охорони і житлом після повернення в Україну.

Також “Схеми” бачили, як машина, якою користувався Портнов, покидала закриту територію МВС. Портнов відповів представникам “Схем”, що приїжджав в будівлю міністерства на запрошення керівника Поліції охорони і безпеки, а безпосередньо з керівниками міністерства не зустрічався.

Олігарх з цього приводу заявив, що Портнов – його “друг і товариш” протягом десятків років.

“Ну, по-перше, він мій друг і товариш. Це по-перше. При чому, дуже давно. Вже не роки, а десятиліття. А в чому допомагає – це треба подивитись в юридичних… треба запитати або в менеджерів, якщо в нього є… які є контракти і зв’язки з його юридичною компанією. Навмання нічого не можу вам сказати”, – сказав Коломойський.

Що стосується житла і автомобіля охорони, олігарх зазначив, що можливо це вотчина його соратника, Геннадія Боголюбова. Він підкреслив, що сам Портнов його (Коломойського, – ред.) про щось подібне не просив.