Гірше не буде: українським пенсіонерам зменшать розміри виплат

Як відомо, цього року у нашій країні зросла мінімальна заробітна плата, прожитковий мінімум та мінімальна пенсія. Водночас, як пише «Пенсійний кур’єр», на деяку частину пенсіонерів навпаки, очікує зменшення суми виплат.

У такому разі потрібно звернутися до Пенсійного фонду. Більше того, у варто знати, що іноді скорочення виплат може бути цілком обґрунтованим з точки зору законодавства.

Таким чином, якщо пенсіонер працює чи займається підприємницькою діяльністю, тоді розмір пенсії буде іншим. Зокрема, якщо громадянин працевлаштований, тоді українське законодавство перерахунок з урахуванням нововведеного прожиткового мінімуму для обчислення мінімального розміру або доплати не передбачає.

Більше того, під час перерахунку пенсійних виплат пенсіонера під особистий підпис інформують про його обов’язок надати дані щодо свого працевлаштування органам Пенсійного фонду.

За умови, що пенсіонер не повідомляє про зміни, а Пенсійний фонд про них дізнається тільки під час звірки даних з державними реєстрами, тоді пенсійні виплати можуть бути зменшені.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

t.me/ovision16