Connect with us

Війна

«Фоточки для Гааги»: воїн ООС показав, чим Росія обстрілює Донбас

У мережі з’явилися фото смертоносних боєприпасів, якими російські окупанти не припиняють обстрілювати Донбас. Більше того, вони прилітають навіть у житлові будинки мирного населення.

Докази російської агресії на сході України показав на своїй сторінці у Facebook воїн бригади швидкого реагування Національної гвардії Харитін Старський.

«Ось це – російські «ПОМКи», просто з нашої зони відповідальності. Протипіхотні осколкові міни. Ніколи в Україні не вироблялися і не завозилися. Прилетіли від російських бойовиків практично у приміську зону, дивом не угробивши місцевих жителів, які там займаються господарством. Ось так наш російський противник намагається «звільнити» українські міста від українців», – написав захисник.

Старський зазначив, що терористи підступно встановлюють вибухові пристрої в «зеленках», де місцеві жителі випасають худобу. Одного разу українським Героям дивом вдалося запобігти трагедії, адже міна була виявлена всього за сотню кроків від бабусі, яка прийшла в посадку з козою. За словами захисника України, окупантам глибоко байдуже, в кого стріляти. Так, наприклад, в листопаді вони накрили вогнем звичайних робітників, які лагодили дах.

«Тому сьогодні єдина сила в країні, яка здатна протистояти російським окупантам, – це були і залишаються українські військові. Працюємо на «два» фронти: допомагаємо цивільним і даємо адекватного тягла дірявим алкашам – аби ті не стріляли в українців. Поки ми тут, можна не боятися – так кажуть місцеві. Отже, братики, працюємо на перемогу, а фоточки прибережемо для Гааги», – оптимістично підсумував Старський.

Click to comment
To Top