Connect with us

Політика

Бояться акцій протестів: під Офісом Зеленського облаштовують ковзанку

На подвір’ї перед входом до Офісу президента України монтують новорічну ковзанку.

Джерело: «5 канал«, ТСН

Деталі: Матеріали для облаштування ковзанки на Банкову привезли пізно увечері. Вночі поставили огорожу, на якій розмістили повідомлення про ковзанку.

 

Ковзанку розташували практично перед входом до офісу президента, де нещодавно проводили акції активісти.

За даними «5 каналу», ковзанку площею 12 на 24 метри будуть встановлювати 12 днів.

За даними ТСН, ковзанка буде розміром 12х28 метрів, тобто загалом близько 300 квадратних метрів льодового покриття. Відкрити її планують напередодні Нового року – 28-29 грудня, однак все залежить від погодних умов. Працюватиме вона до 19 січня.

Катання на ковзанці буде безкоштовним, однак оренди ковзанів поруч не передбачено.

Генеральний директор Національного комплексу «Експоцентр України» (ВДНГ) Євген Мушкін заявив ТСН, що ковзанка будується для популяризації проєкту «Зимова країна на ВДНГ», а також інших проєктів «Експоцентру», а всі виручені кошти від яких йдуть на відновлення державного ВДНГ.

Пряма мова Мушкіна: «У нас була розмова із керівником ДУС (Державне управління справами – ред.) щодо такого соціального проєкту в центрі Києва. Ми отримали згоду зробити це просто перед Офісом Президента».

На Банковій заллють ковзанку

Загалом площа на Банковій залишається відкритою, огорожу поставлено збоку від Офісу президента.

«Українська правда» звернулася по коментар до речниці президента.

Чому це важливо: Колишній президент Віктор Янукович виправдовував розгін акції протесту молоді у листопаді 2013 року необхідністю встановити новорічну ялинку.

Президент Володимир Зеленський після інавгурації відкрив для проходу вулицю Банкову, де працює Офіс президента. З жовтня активісти приходять туди з акціями.

Continue Reading
You may also like...
Click to comment
To Top