На кожні дві втрати серед українських воїнів припадає близько п’яти росіян та найманців, знищених вогнем у відповідь. Про це нещодавно заявив очільник Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський в ефірі щотижневої програми «Вердикт» на телеканалі Еспресо.TV. «На сьогоднішній день, якщо подивитися, десь в середньому за одного загиблого українського воїна гине 2,6-2,7 орків», — зазначив він.

Також Жебрівський підтвердив інформацію про влаштований росіянами перший «призов» за віком з-поміж місцевого населення. За його словами, цьогоріч молодих людей, котрі у 2014 році мали по 14 років, російське командування вже відправляє гинути на передову.

Українці, які гинуть, захищають свою країну, про них пам’ятає і ними пишається вся Україна. А за що гинуть найманці з Росії? Рано чи пізно всім буде відома правда, що це була безглузда війна з боку Росії, розв’язана злочинним путінським режимом. Росіян, яких вбито на Донбасі, ховають без почестей, іноді навіть без імені на могилі, і ними ніколи не будуть пишатися ні батьки, ні їхня мачуха-батьківщина.

Ох, важкий же і тернистий

Шлях Івана-терориста…

Жив Іван в своїй Рязані,

Грав частушки на баяні,

Та йому сказали: «Фас!»

І послали на Донбас.

Тільки в гості із Росії

Там Івана не просили.

Там російського солдата

Не вважають вже за брата.

Хто нахабно з автоматом

До сусіда вдерся в хату,

Буде там нещадно битий

І в чужій землі заритий.

А в Росію піде вість,

Пав солдат ваш, номер шість…

Чи вернеться «грузом двести»

Без звитяги і без честі,

Бо не варте п’ятака

Життя Вані-дурака.

© В. Селезньов, 2017

Володимир Селезньов

Читайте аналитику и блоги прямо у себя в Мессенджере или Фейсбуке