Блогер: «Вибухонебезпечна новина, яку майже ніхто не помітив. 100%, що Україну продали Росії»

Вибухонебезпечна новина, яку майже ніхто не помітив. Зустріч у Парижі буде тривати максимум 2.5 години… З 16 до 18.30. Бо в 19.00 вже буде прес-конференція.

Це означає, що зустріч не передбачає довгих дискусій. Для порівняння зустріч між Лукашенко і Путіним шла 5 годин… І нічим не завершилась… Тобто 5 годин в перемовинах 2-х осіб, які знають мову один одного не вистачило. А 2.5 години перемовин 4-х осіб, які не знають мови один одного і будуть користуватись перекладачами повинно вистачити?!

Тобто, все вже вирішено… Ніхто нічого не буде всерйоз обговорювати.

Що вирішено — невідомо. Але майже 100 %, що Україну продали Росії… Оптом. Бо Польща готується воювати з Росією. Чуєте? Польща…

Але поки що з Польщею межує лише Калінінградська область РФ…

Тепер слово за нами…

Павел Стегний

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

t.me/ovision16