Политика

СБУ отримала заяву щодо державної зради Андрія Богдана на наказ Портнова

Народний депутат від «Європейської Солідарності» Тетяна Чорновол подала заяву у Службу безпеки України щодо вчинення нинішнім керівником Офісу президента Андрієм Богданом державної зради.

Про це Тетяна Чорновол повідомила на своїй сторінці у Facebook.

«Віднесла Баканову (СБУ) заяву про злочин Андрія Богдана, що має ознаки державної зради (ст.111 КК України). Зрада України полягає в тому, що Андрій Богдан, будучи посадовою особою КМУ в період 2010-2014 років, організував розтрату коштів державного бюджету в розмірі 3 млрд. грн в інтересах Міністерства Оборони РФ.

При чому наслідком злочину Богдана стало фінансування з бюджету України Збройних Сил ворога в період його підготовки до нападу на Україну, окупації та анексії Криму (адже 36 млн. грн на рахунки МО РФ було перераховано в 2013 році)», — написала Чорновол.

За її словами, ця заява не лише проти Богдана, а також і проти Андрія Портнова.

«Бо Андрій Богдан був організатором того злочину, а Андрій Портнов – тодішній чиновник АП Януковича – замовником», — зазначила депутатка.

Вона також позичила успіху голові СБУ Івану Баканову «у справі порятунку його друга Президента Зеленського від зобов’язань, даних Коломойському і Портнову, які вилилися в призначення одіозної особи Андрія Богдана керівником Офісу Президента – фактично віце-президентом».

«Не знаю, як там насправді було з вибитим зубом Богдана, але ця справа на 33 зуби). Баканов, лови!» – додала депутат.

Click to comment

Copyright © 2015 The Mag Theme. Theme by MVP Themes, powered by Wordpress.

To Top