Война

«Мені показують стовп, на якому висітиму»: проукраїнським жителям погрожують у Станиці Луганській

Жителька Станиці Луганської Наталія Журбенко розповіла про ситуацію у «сірій зоні»

Про це вона розповіла телефоном в програмі «Червона лінія з Сергієм Висоцьким» на каналі Еспресо.TV.

«Для Станиці поява сірої зони — уже не Швейцарія, тому що залишені наші позиції. 74 будинки, 100 жителів, які не патрулюються, тобто ніхто нас не захищає. Я декілька разів їду «сірою зоною», спеціально, щоб перевірити, хто там є. Там нікого немає. Патрулі є, але їх дуже мало. БТІ та держнотаріус перейшли теж у «сіру зону», будинок учасника АТО теж там, він був вимушений виїхати», — розповіла жителька Станиці.
На питання про страх і погрози вона відповіла, що раніше таких розмов не було.

«Так, відчуваю на собі особисто, мені показують уже стовп, на якому я буду висіти. А я кажу: «Добре, піду куплю фарбу і зроблю його жовтоблакитним, щоб мені було веселіше на ньому висіти». Таких розмов не було протягом цих років. А зараз дуже багатьом погрожують. З того боку кажуть, що «ми хороші спеціалісти, зараз прийдемо,
будемо працювати. Патрулювання буде нашою поліцією». Ходили такі чутки. Я в щоці через те, що бойовики хочуть ввести спільне партулювання», — додала вона.

Жителька Станиці додала, що є враження, що проукраїнських активістів хочуть змусити виїхати.

«Створюється таке враження, що настійливо рекомендують всім проукраїнським. виїхати. Люди будуть вимушені звідси виїхати. Хутор Вільний біля Золотого там було 180 сімей, а зараз тільки 7. Люди виїжджають. про це просто не говорять», — резюмувала вона.

Долучайтеся до групи "Ні Капітуляції!" у Фейсбуці! Не дай здати Україну!

Click to comment
To Top