Политика

Ляшко вимагає порушити справу за державну зраду проти Геруса за імпорт електроенергії з РФ

Я вимагаю порушити справу за державну зраду за фактом купівлі російської енергетики.

Про це в ток-шоу «Ехо України» ексдепутат Верховної Ради VIII скликання Олег Ляшко.

«Ви вважаєте, що купувати в Росії – це правильно? За такою логікою, тиждень тому Путін виступив і сказав, що ми готові Україні вдвічі дешевше давати газ… Сьогодні Росія пропонує газ по 78 доларів. А ми платимо по 250. В мене питання: де Герус? Він же голова парламентського комітету. Де влада, де обіцяне зниження тарифів? Йде листопад місяць, і люди отримають платіжки за комуналку вдвічі більше, ніж платили минулого року. Так за цією логікою, давайте в Росії газ по 80 доларів за тисячу кубів купувати. Тільки потім не треба питати, чому ми залежні від Росії в енергетичних питаннях, а значить – і в питаннях національної безпеки», — сказав Ляшко.

Він зауважив, що альтернативою повинно бути збільшення видобутку свого газу.

«Я взагалі бачу першу країну в світі, яка бореться проти власного виробника імпортом. Будь-яка країна – Китай,   Турція, Європа – кожна захищає своє виробництво і свої робочі місця. А ми кажемо: наше виробництво погане, тому давайте купимо російське. Купувати російське? Різниця в тому, що коли ти купуєш російське, ти платиш гроші до російського бюджету, який фінансує російську армію, яка окупувала наш Донбас, наш Крим і щодня вбиває наших людей», — додав Ляшко.

Він наголосив, якщо такі речі відбуваються, то влада за це повинна нести повну відповідальність.

«Тому сьогодні поліція розказує, що вони порушили справу проти мене – я вимагаю порушити справу за державну зраду за фактом купівлі російської енергетики… Я звертався не один раз з цього приводу. Але, на жаль, глухі. Якщо в парламенті є опозиція, вони мають негайно наступного тижня ініціювати створення тимчасової слідчої комісії Верховної Ради по розслідування цих фактів фактично співпраці з агресором. Бо це реально зняття санкцій з Росії. Сьогодні купуємо російську електрику, а завтра Путін… От Зеленський їздив і розказував, що в нас мало танків. Чому б нам в Росії танки не купувати? У них достатньо танків. «Гради» на Донбасі бачимо їхні. Чому б нам їх не купувати, за такою логікою?», — завершив Ляшко.

 

Click to comment

Copyright © 2015 The Mag Theme. Theme by MVP Themes, powered by Wordpress.

To Top